Vždy po zime, keď vyjde prvé slniečko, mám veľa tvorivej energie a najradšej by som celé dni trávila v záhrade. A presne tak vyzerá aj prvá časť mojej jarnej kolekcie, ktorá je naozaj prvá - minulý rok o takomto čase ešte mamašila neexistovala.

Farebná, plná slnka a florálnych motívov - taká bude jar u nás. Inšpirujte sa výberom našich základných kúskov :)  

1. TIP: Zladená tunika a legíny /pre dievčatá aj ženy/ 

Keď idú von baby, je to vždy výzva obliecť sa pohodlne, zladiť sa a trafiť, najmä na jar, správny počet vrstiev. Aby sme celý proces zjednod(ušili), ušili sme si zopár kúskov, ktoré sa dajú medzi sebou všemožne kombinovať. 

 

 

 

Farebné kombinácie budeme postupne dopĺňať, detské nájdete tu: https://www.sashe.sk/mamasila/detail/2-dielny-set-tunika-leginy a dámske na tomto linku https://www.sashe.sk/mamasila/detail/damsky-2-dielny-set-tunika-leginy

2. TIP: Legíny mama - dcéra/syn z certifikovaného úpletu 

Berieme ohľad na životné prostredie a dávame si záležať na pôvode látok, z ktorých šijeme. Tieto legíny sú ušité z európskej látky, vyrobenej z ekologicky dopestovaných surovín a v etických pracovných podmienkach. Nosíme ich s dobrým pocitom na duši :) 

Set je samozrejme možné prispôsobiť a dievčenskú verziu vymeniť za chlapčenské "pudláče" pre maminky malých nezbedníkov. 

 

 

 

V našom obchodíku ich nájdete tu: https://www.sashe.sk/mamasila/detail/leginy-mama-dcera-z-gots-upletu

3. TIP: Úpletové šaty pre malé aj veľké ženy

Patríme k sebe a sme rady, ak je to jasné na prvý pohľad, a tak sa radi ladíme aj jedna s druhou :)

 

 

 

https://www.sashe.sk/mamasila/detail/saty-mama-dcera-avokado

4. TIP: Kompletná jarná výbava na prechádzku 

Tunika - legíny - tenká čiapka - nákrčník a čelenka - to je náš tip na jarnú prechádzku v parku. Vecičky sú kombinovateľné medzi sebou navzájom a vďaka obojstranným doplnkom (čiapka a nákrčník) vznikajú kombinácie podľa momentálnej nálady. "Kvetinky, či jednofarebne?" Ako sa nám práve páči :) 

 

 

 

Napíšte nám aké farby sa páčia vám a poskladáme aj váš dokonale vyladený jarný set :) 

Ten náš nájdete na https://www.sashe.sk/mamasila/detail/jarny-5-dielny-komplet

5. TIP: Pohodlná tunika pre každú postavu 

Po zime je občas potrebné zakryť nejaké to kilečko, a to perfektne zvládne táto oversized tunika, ktorú šijeme v dvoch veľkostiach - "väčšia" a "menšia". Nosím ju s legínami aj džínsami a poviem vám, je úžasne pohodlná :) 

 

 

https://www.sashe.sk/mamasila/detail/damska-tunika

Tak čo, našli ste ten pravý jarný kúsok na oživenie vášho pohodlného jarného šatníka?